SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

 Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se sot moti do të nisë i vranët në të gjithë vendin. Prej orëve të mëngjesit vranësirat do ti lenë vendin motit të kthjellët.

Në orët e para pas mesnatës e deri në mëngjes në jug e pjesërisht në qendër reshje shiu në intensitet të ulët.

Më tej reshjet ndërpriten në të gjithë vendin.Era do të fryjë nga veriu e verilindja mesatare dhe në bregdetin verior e vrullshme. Valëzimi në dete parashikohet i forcës 3-4 ballë.///

%d bloggers like this: