SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Parashikimi i motit, e hënë, 2 janar 2023

Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se për ditën e hënë vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme.

Moti parashikohet  me kthjellime  dhe  vranësirat në shtim.

Era do të fryjë me drejtim juglindje – jugperëndim me shpejtësi mesatare nga 1 deri në 6m/sek, duke u shoqëruar me valëzim në dete të forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

QYTETETTemperaturat në °CSigla
Shkodër5/15Diell re
Kukës4/11Diell re
Lezhë5/15Diell re
Dibër4/14Diell re
Durrës7/19Diell re
Tiranë7/19Diell re
Elbasan6/18Diell re
Berat2/18Diell re
Vlorë8/18Diell re
Korcë-0/8Diell re
Gjirokastër-1/15Diell re
Sarandë8/18Diell re
error:
%d bloggers like this: