SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se për ditën e martë në vend do të mbizotërojnë masat ajrore të qëndrueshme.

Moti përgjithësisht do të jetë me vranësira të karakterit të çrregullt deri në mesditë dhe më pas do të mbizotërojnë kthjellimet.

Era do të fryjë me drejtim  juglindje-jugperëndim 1-6m/s.

Valëzimi i forcës 2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

QYTETETTemperaturat në °CSigla
Shkodër3/15re diell
Kukës2/7re diell
Lezhë2/13re diell
Dibër1/13re diell
Durrës4/17re diell
Tiranë5/18re diell
Elbasan5/17re diell
Berat1/18re diell
Vlorë5/17re diell
Korçë-5/6re diell
Gjirokastër-2/14re diell
Sarandë7/18re diell
error:
%d bloggers like this: