SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

-Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me vranësira në mbrëmje dhe gjatë natës.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje–Veriperëndim dhe shpejtësi mesatare 1-8 m/s. Valëzimi në dete parashikohet 2 deri 3 ballë.

Temperaturat parashikohen:                                                             

QYTETET Temperaturat në °C Sigla
Shkodër 6/22 Diell
Kukës 4/20 Diell re
Lezhë 10/22 Diell
Dibër 2/17 Diell re
Durrës 11/22 Diell
Tiranë 9/24 Diell
Elbasan 9/24 Diell re
Berat 6/24 Diell
Vlorë 10/23 Diell
Korçë 4/15 Diell re
Gjirokastër 6/22 Diell
Sarandë 9/23 Diell
error: