SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Parashikimi i motit, e premte 10 prill 2020

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët në të gjithë vendin.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim 1 deri 5 m/s. Përgjatë vijës bregdetare hera- herës deri në  10 m/sek.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 2 dhe 3 ballë.

Temperaturat parashikohen:

QYTETET Temperaturat në °C Sigla
Shkodër 11/24 diell
Kukës 7/22 diell
Lezhë 12/25 diell
Dibër 7/19 diell
Durrës 12/25 diell
Tiranë 9/25 diell
Elbasan 11/26 diell
Berat 5/25 diell
Vlorë 12/24 diell
Korçë 4/19 diell
Gjirokastër 5/23 diell
Sarandë 13/24 diell
error:
%d bloggers like this: