SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Parashikimi i motit, e shtunë, 17 dhjetor 2022

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se sot mbi vend do të depërtojnë masa ajrore të paqëndrueshme.

Moti parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura si dhe alternime të herë pas hershme kthjellimesh.

Pasdite pritet kthjellim i kushteve të motit, ndërsa temperaturat do të vijnë në ulje.///

error:
%d bloggers like this: