SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Parashikimi i motit, e shtunë 23 maj 2020

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në relievet malore përgjatë orëve të mesditës.

Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim deri në 8m/sek. Valëzimi në dete parashikohet i forcës 4 ballë duke u shoqëruar me lartësi dallge 0.8-1.5 metër.

Temperaturat parashikohen:       

 QYTETETTemperaturat në °CSigla
Shkodër14/26Diell re
Kukës10/25Diell re
Lezhë17/26Diell
Dibër11/22Diell re
Durrës17/26Diell
Tiranë15/28Diell
Elbasan16/27Diell re
Berat11/29Diell
Vlorë15/27Diell
Korçë10/18Diell re
Gjirokastër11/26Diell
Sarandë14/27Diell
error:
%d bloggers like this: