SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

-Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare në mesditë përgjatë maleve.

Në orët e para të mëngjesit do të ketë prani e mjegullinës përgjatë luginave të lumenjve.

Era do të fryjë me drejtim juglindje – jugperëndim e lehtë dhe shpejtësi 1-8 m/s.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 0-1 ballë.

Temperaturat parashikohen:                                                                         

QYTETET Temperaturat në °C Sigla
Shkodër 8/22 Diell pak re
Kukës 5/21 Diell pak re
Lezhë 7/22 Diell pak re
Dibër 5/19 Diell pak re
Durrës 9/20 Diell pak re
Tiranë 9/23 Diell pak re
Elbasan 7/23 Diell pak re
Berat 4/23 Diell pak re
Vlorë 8/22 Diell pak re
Korçë 4/16 Diell pak re
Gjirokastër 4/23 Diell pak re
Sarandë 8/22 Diell pak re
error:
%d bloggers like this: