SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

/18/04/2020/ Moti gjatë fundjavës do të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike. Këtë të shtunë moti do të jetë i kthjellët dhe me temperatura të larta. Ndërsa të dielën, parashikohet që vendi të jetë nën ndikimin e vranësirave. Gjatë mesditës së nesërme do të ketë edhe reshje shiu të dobëta!/R-SR///

error:
%d bloggers like this: