SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Përdhunoi 34-vjeçaren greke në stacionin e autobusit, zbulohet vendi në Shqipëri ku fshihet autori

Detaje të reja dalin në pah për ngjarjen tronditëse të ndodhur në Greqi nga një shqiptar.

Sipas autoriteteve greke 45-vjeçari shqiptar me tatuazhi e Faliros së Vjetër është larguar nga Greqia në datë 27 tetor, në drejtim të Shqipërisë dhe është duke u fshehur në qytetin e Vlorës. Policia greke shprehet se ka në dorë AND-në e autorit , pasi kanë arritur ta sigurojnë atë përmes makinës së të dhunurës së parë.
Ndaj 45-vjeçarit shqiptar është ngritur një dosje me një sërë akuzash si, përdhunim, dhunë, kanosje me armë dhe rrëmbim. Policia greke po vazhdon hetimet për gjetjen dhe arrestimin e autorit.///

error:
%d bloggers like this: