SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Përdhunoi vajzën 11-vjeçare të shokut ne Tiranë, arrestohet 55-vjeçari nga Saranda

Policia e Tiranës ka arrestuar një 55-vjeçar, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur. “Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 arrestuan në flagrancë shtetasin A. T., 55 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur”, thuhet në njoftimin e policisë.

I arrestuari është shok me babanë e vajzës. Dy familjet janë të komunitetit rom nga Saranda por jetojnë me qira në Tiranë. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme///

error:
%d bloggers like this: