SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

 Athina si “Çikagon e viteve ’30”, e kanë cilësuar mediat greke, për shkak të incidenteve të shumëfishta në rrugët e kryeqytetit që për protagonist është një shqiptarë. Nga të shtënat me armë zjarri dy persona humbën jetën,  tre të tjerë u plagosën, mes të cilëve dy policë.

Gjithçka nisi në kryqëzimin e dy rrugëve kryesore në Athinë, kur drejtuesit e dy mjeteve u përleshën me njeri tjetrin.Shoferi i parë doli nga makina dhe hapi zjarr duke plagosur rëndë shoferin tjetër, i cili ndërroi jetë në spital.(Vijon…ne perditesim)///

error:
%d bloggers like this: