SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Presoni që shihni në foto është një tjetër shqiptar i arrestuar sot si pjesë e grupit kriminal të Eskos. Bëhet fjalë për shtetasin Ermir Meta nga Çorovda. 31-vjeçari ish-i dënuar i të ashtuquajturës “Banda me Kallashnikov” doli në media më 1 tetor ku shfajësoi veten duke thënë se nuk kishte lidhje me këtë bandë që u shkatërrua në Greqi, ndërsa vepronte dhe në universitetin Politeknik të Athinës.

Banda e Kampusit kryente grabitje me mizori të veçantë dhe trafikonte drogë, ndërsa anëtarët e saj akuzohen dhe për grabitje që kishin ndodhur më herët.///

error:
%d bloggers like this: