SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Një sasi tritoli dhe disa granata janë gjetur në një çantë në qytetin e Vlorës.Policia bën të ditur se janë gjetur rreth 3 kilogramë tritol dhe disa granata në një vend të pabanuar. Policia është duke punuar për të zbuluar personat që mund të kenë lidhje me këtë ngjarje.///

error:
%d bloggers like this: