SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Seksioni i Policisë rrugore të Sarandës  gjatë gjithë ditës së sotme ( e mërkurë) , ka ushtruar dhjetra kontolle në akset  nacionale rrugore te jug-perendimit te vendit.(Muzine-Krane-Livadhja-Qafe Bote, etj,)

Shefi i këtij Seksioni te policise rrugore, Mehmet Çeli, beri te ditur per sarandanews.al dhe radion “Saranda” se “Në fokus të kontrolleve tona me patrullat në terren janë masat  anti covid-19 dhe si po respektohen ato nga  drejtuesit e çdo automjeti që qarkullon në rrugët nacionale..

error:
%d bloggers like this: