SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Teksa foli për çështjen McGonigal, para analistëve në emisionin “Të paekspozuarit” në MCN tv, kryeministri Edi Rama, u pyet edhe për protestën e paralajmëruar të opozitës për datë 11 shkurt.

Rama, teksa nuk deshi të komentoj këtë protestë, tha se nuk merret me Sali Berishën, të ciline quajti “gjeneral të ushtrisë së vdekur”.

Çfarë ka me datë 11 shkurt, do vij gjenerali i Ushtrisë së Vdekur.

Unë nuk merrem me “gjeneralin e Ushtrisë së vdekur të non-gratës”.///

error:
%d bloggers like this: