SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Protesta e thirrur nga Sali Berisha dhe Ilir Meta kundër Edi Ramës duket se i ka shërbyer Belind Këlliçit që të hapë fushatën elektorale. Kandidati i opozitës pas Bashkinë e Tiranës e ka nisur fjalën e tij me sulme daj punës së Bashkisë Tiranë.

“Koha kur qytetarët paguajnë për një shërbim dhe nuk e marrin do të marrë fund. Kryeministri duhet t’i rri gatitu shqiptarëve dhe jo e kundërta. Ashtu edhe kryebashkiaku. Edi Rama dhe zari i tij e kanë drejtuar Tiranën për 19 vite dhe kjo batërdi. Mua më vjen turp t’ju premtoj sot ujë të pijshëm. Vetëm vota mund të bëjë drejtësi” – tha Këlliçi.///

error:
%d bloggers like this: