SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

BRUSSELS, BELGIUM - FEBRUARY 17: Prime Minister of Albania Edi Rama and European Commission President Ursula Von der Leyen (not seen) hold a press conference following the International Donors Conference in Brussels, Belgium on February 17, 2020. Dursun Aydemir / Anadolu Agency

Rama: Këta kanë vjedhur aq shumë, sa veç vjedhje shohin pas çdo gjëje

ryeministri Edi Rama reagoi pas akuzave të ngritura nga Shkodra të kreut të PD-së Sali Berisha për vjedhje nga ana e KESH-it.Rama në një postim në rrjetet sociale tha se këta kanë vjedhur aq shumë, sa veç vjedhje shohin pas çdo gjëje.

“Si është e mundur që sa gdhihen e deri kur ngrysen bërtasin veç: vjedhje, vjedhje, vjedhje?! Sepse më shumë se kushdo është hajduti që bërtet kapeni hajdutin dhe këta kanë vjedhur aq shumë sa veç vjedhje shohin pas çdo gjëje!”, u shpreh kryeministri Rama.///

error:
%d bloggers like this: