SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

/02/04/2020/  Kryeministri Edi Rama deklaron se edhe 9 persona të tjerë janë shëruar nga COVID-19.

“Lajm i mirë: 9 të shëruar sot”, deklaroi mbrëmjen e shkuar Kryeministri Rama.

Shërimi i 9 personave e çon në 76 numrin e të shëruarve nga COVID-19 në vendin tonë.

Deri tani janë testuar 1823 raste të dyshuara dhe prej tyre janë të konfirmuar pozitivë me COVID-19, 259 raste.//R-SR//

error:
%d bloggers like this: