SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak më parë disa foto nga qyteti i Sarandës, në prag të sezonit turistik.

Shefi i qevrisë ishte i parnishëm këtë të shtunë në konferencën ndërkombëtare “Drejt së ardhmes, qyteti im, shtëpia ime”, e cila u mbajt në Vlorë. Ky takim u mbaj në kuadër të përgatitjeve të fushatës elektorale dhe organizimit të strukturave.///

error:
%d bloggers like this: