SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: 59-vjeçari i dyshuar për vetplagosje dërgohet në Urgjencën e Sarandës, dhe më pas në spitalin e traumës në Tiranë

59-vjeçari i dyshuar për vetplagosje me armë gjahu. sot, ne banesen e tij ne Vllahat te Delvines u dërgua në Urgjencë e Sarandës, dhe më pas në spitalin e traumës në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake të uniformave blu thuhet se nuk dihen ende rrethanat e plagosjes dhe gjendja e tij është e rëndë. Sipas informacioneve të para, Haxhi Musa 59- vjeçari, banor i fshatit Bamatat, Delvinë, u transportua rreth ores 16.00 me helikopter drejt spitalit të traumës në Tiranë, pasi gjendja e tij paraqitet është rënduar akoma më shumë.///

error:
%d bloggers like this: