SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Nga specialistët e Qarkullimit Rrugor të Komisariatit të Policisë Sarandë u arrestua në flagrancë shtetasi E. M., 24 vjeç, banues në Sarandë, pasi ditën e djeshme, duke drejtuar automjetin, është përfshirë në një aksident rrugor me një motomjet, drejtuesi dhe pasagjeri i të cilit, ndodhen në Spitalin e Traumës, për ndihmë mjekësore. Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.///

error:
%d bloggers like this: