SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Nje 28 vjeçar u arrestua sot ne Sarande pasi akuzohet se ka ushtruar dhune fizike ndaj kunates se tij.

Pos sot Polcia sqaroi: Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë, shtetasin F. M., 28 vjeç, banues në Burrel, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj kunatës së tij./sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: