SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Arrestohet 43 vjeçari drejtonte automjetin pa patente.

U arrestua sot nje 43 vjeçar pasi drejtonte automjetin pa patente. Policia vuri ne dukje se “Nga specialistët e Qarkullimit Rrugor të Komisariatit të Policisë Sarandë u arrestua në flagrancë shtetasi O. Sh., 43 vjeç, banues në Delvinë, pasi u kap nga shërbimet e Policisë, duke drejtuar motomjetin, pa leje drejtimi. Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme/.sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: