SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Arrestohet 44- vjeçari qe dhunoi nënën e tij

Policia e Sarandes njoftoi se specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit arrestuan në flagrancë shtetasin G. I., 44 vjeç, banues në Sarandë.

Te njetat burimeve bene te ditur se “Arrestimi i tij u krye pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij. Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.”/sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: