SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Arrestohet 66 vjeçari, drejtonte automjetin, në gjendje të dehur dhe u përfshi në një aksident rrugor

Një 66 vjeçar që po drejtonte automjetin, në gjendje të dehur dhe u përfshi në aksident rrugor, u arrestua .

Sipas njoftimit yzrtar të Policise,A. B., 66 vjeç, banues në Sarandë, pasi duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur, është përfshirë në aksident rrugor, me automjetin me drejtues shtetasin A. Z. Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme./sarandaNews.al///

error:
%d bloggers like this: