SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

/22/04.2020/ Policia ne Sarande arrestoi nje 72 vjecar ne fshatin Gjashte me akuzen e marredhenieve seksuale me nje 17 vjecare.

Burime zyrtare bene te ditur per radion Saranda se shtetasi Bajo Tusha 72 vjec, I  lindur e banues në fshatin Gjashte  te bashkise Sarande, u arrestua ne mbremjen e se martes .

Sipas prokurorise, Tusha eshte arrestuar  per vepren penale kryerje  te marredhenieve seksuale me te mitur, .sipas Nenit 100  te Kodit Penal .

Mesohet se nga hetimet e para Tusha e ka pranuar  kryerjen e veprës penale.

Materialet e ceshtjes mesohet se I kane kaluar prokurorise se rrethit gjyqesor Sarande per veprime te metejshme proceduriale.///R_SR///

error:
%d bloggers like this: