SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Policia njofton se specialistët e Qarkullimit Rrugor në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin Z. Zh., 37 vjeç, banues në Delvinë.

Arrestimi i tij u krye pasi është konstatuar nga shërbimet duke drejtuar automjetin, në gjëndje të dehur.

Materialet iu referuan prokurorisë, për veprime të mëtejshme.///

error:
%d bloggers like this: