SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Arrestohet një 41 vjeçar. Akuzohet për ngacmim seksual ndaj një 52 vjeçare

Në Sarandë policia arrestoi një 41 vjeçar pasi ai akuzohet për ngacmim seksual nga një 52 vjeçare.

Policia tha se “Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë u arrestua në flagrancë shtetasi E. K., 41 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka bërë kallëzim një shtetase 52 vjeçe, se ky shtetas e ka ngacmuar seksualisht. Materialet iu referuan prokurorisë, për veprime të mëtejshme.”/sarandaNews.al///

error:
%d bloggers like this: