SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Arrestohet një finlandez

Edhe finlandezet ushtroje dhune fizike ne familje. Madje, edhe te te dashurat ndonjehere.

Një finlandez ka rënë në prangat e policisë në Sarandë, pasi akuzohet se ushtruar dhunë fizike ndaj të fejuarës së tij. Ne nje njoftim te Policise per kete rast thuhet:

Njoftimi i policisë=Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë u arrestua në flagrancë shtetasi M. W., 43 vjeç, banues në Finlandë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj të fejuarës së tij.///

error:
%d bloggers like this: