SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Kryetari i Bashkisë, Adrian Gurma,në cilësinë e Presidentit të ekipit të futbollit “Butrinti”, ditën e martë, më 8 qershor 2021, ne mbremje organizoi, në ambientet e “Bougainville Bay Resort &Spa”, takimin falenderues,ndaj skuadrës për ngjitjen në Kategorinë e Parë si dhe ndaj tifozerisë së zjarrtë si “Lojtari i 12-të” për mbështetjen e fuqishme ndaj ekipit gjatë gjithë kampionatit.///

%d bloggers like this: