SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Dega e PD-s organizoi pritje për gazetarët

Kryetarja e deges se PD ne Sarandë Manjola Cikuli me rastin e Festave te fundvitit dha sot nje pritje per gazetaret ne lokal “Vila Bajrami”.

Ishin te pranishem gazetare te mediave te ndryshme rezidente në Sarande. Në ketë pritje ishte i pranishem edhe kandidati i PD për kryetar bashkie ne Sarande, Ardit Cikuli si dhe kandidati per kryetar bashkie në Konispol, Fatmir Shero.

Kryetarja e Deges se PD-Cikuli i falënderoi gazetarët e pranishëm per percjelljen e zhvillimeve ne PD dhe përgjithësisht ne pasqyrimin e realitetit në rajonin e Sarandës.

Gazetare te ndryshem shprehen ide per bashkepunimin me Degen e PD-s dhe kandidatet per kryebashkiake ne Sarande dhe Konispol per nje pasqyrimin sa më realist te zhvillimeve politike gjate vitit 2023/sarandaNews.al///

error:
%d bloggers like this: