SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

I ka dëmtuar me dashje automjetin një qytetari, por t ani procedohet në gjendje të lirë një 38 vjeçar, banor i Sarandës.

Policia tha se specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. M., 39 vjeç, banues në Sarandë. Ai dyshohet se ditën e djeshme është konfliktuar për motive të dobëta, me shtetasin K. D., si dhe i ka dëmtuar atij, xhamin e automjetit.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.///

error:
%d bloggers like this: