SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë : Denoncohet zhdukja e një shtetasi boshnjak

Një shtetas boshnjak është denoncuar i zhdukur nga familjarët e tij në policinë e Sarandës.

Më datë 14.12.2022, familjarët e shtetasit boshnjak A. P., 49 vjeç, kanë kallëzuar se që prej datës 13.12.2022 kanë humbur kontaktet me 49-vjeçarin. Aktualisht po punohet për gjetjen e tij, ndërkohë që materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.///

error:
%d bloggers like this: