SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

//SARANDË, 20 Mars-Radio “SARANDA’// Deri më sot në Sarandë dhe rrethinat e saj, nuk konfirmohet asnjë rast i prekurr nga koronavirusi .

Kjo u bë e ditur për Radion “Saranda”nga burime zyrtare të DVSHP Sarandë.

Të njejtat burime bënë me dije se “Dy testet e dyshuara së fundi për të prekur me koronavirus  rezultuan negative.//R-SR///

error:
%d bloggers like this: