SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Dhunon gruan, 28- vjeçari në pranga

Një 28- vjeçar është arrestuar sot nga policia në Sarandë pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Policia njofton se është vënë në pranga i riu me iniciale K. Z., i cili pritet të përballet me akuzën për këtë vepër penale.

NJOFTIMI I POLICISË: /Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit K. Z., 28 vjeç, banues në Sarandë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Nuk dihen ende motivet e këtij rasti të dhunës në familje.///

error:
%d bloggers like this: