SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Drejtonte automjetin ‘tapë’, arrestohet 39 vjeçari.

Po drejtonte automjetin ne gjendje te dehur dhe Policia Rrugore e Sarandes e ka arrestuar nje 39 vjeçar pikerisht ne Qafene Gjashtes.

Burime policore benë te ditur se nga specialistët e Qarkullimit Rrugor në Komisariatin e Policisë Sarandë u arrestua në flagrancë shtetasi G. B., 39 vjeç, banues në Sarandë, pasi ditën e djeshme, është konstatuar nga shërbimet e Policisë, në vendin e quajtur “Qafë Gjashtë”, duke drejtuar automjetin në gjëndje të dehur. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.///

error:
%d bloggers like this: