SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Juristi Eleron Gjoni falënderoi se fundi socialistet per zgjedhjen e tij si kryetar i ri i socialistëve në Bashkine e Sarandës.

“Në cilësinë e kryetarit të sapozgjedhur të Partisë Socialiste në Bashkinë Sarandë,falenderoj Kryetarin e Partisë Edi Rama,Kryesinë e saj,Komisionin e Posaçëm,Drejtuesin Politik të Qarkut ,Deputeten e zonës,për besimin që më dhanë për të drejtuar forcën tonë politike,në sfidat dhe betejat e rëndësishme poltike,që na presin.-thekson Gjoni.

Eleron Gjoni i ka konsideruar edhe garuesit e tjere per kete post si bashkepunetore te afert.

“Falenderim i veçantë për kolegët garues,duke i siguruar ata se do të jenë bashkëpuntorët e mi më të afërt,në rrugëtimin tonë politik të përbashkët. Falenderim dhe mirënjohje për anëtarët dhe simpatizantët e Partisë Socialiste,për mbështetjen pa kufi,gjatë këtij proçesi,duke i siguruar ata,se nga sot e tutje do të jemi të gjithë së bashku në përmbushjen e objektivave të së ardhmes.”/sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: