SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Festat e Nëtorit, Adrian Gurma: Le të valvisim në çdo dritare flamurin kuqezi

Në prag të festave të nëntorit, kryebashkiaku i Sarandës, Adrian Gurma, ka hapur nismën e njohur edhe me pare që flamuri kuq e zi, të valëvitet në dritaret e banorëve të Sarandës.

“Në prag të festave të Nëntorit, le të valvisim në çdo dritare, flamurin kuqezi”, thuhet në postimin e kryebashkiakut Adrian Gurma.///

error:
%d bloggers like this: