SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Një 43 vjeçar ne Sarande goditi nje shtetas me grushte dhe sende te forta, por u kallezua ne polici.

Kjo e fundit beri te ditur se “filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin S. Gj., 43 vjeç, banues në Sarandë, për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, pasi ka goditur me grushte dhe sende të forta shtetasin Sh. A. /SARANDANEWS.AL///

error:
%d bloggers like this: