SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Humbet jetën në një aksident në Qafën e Muzinës, një 50 vjeçare nga Konispoli

Një 50 vjeçare nga Konispoli ka humbur jetën sot paradite në një aksident në Qafën e Muzinës.

Policia vuri ne dukje se rreth orës 11:30, në vendin e quajtur Qafa e Muzinës, Sarandë, shtetasja Etleva Bejko, 50 vjeçe, duke drejtuar automjetin tip “Hyundai” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit shtetasja Etleva Bejko, ka ndërruar jetë, në vendngjarje.

Mesohets e Etleva Bejko udhëtonte nga Janina drejt Markatit ku jetonin prindërit e saj.

Grupi hetimor shkoi  në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit të rëndë/sarandanews.al//sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: