SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë. I shpallur në kërkim për përndjeke, arrestohet 41 vjeçari nga Gjirokastra

I shpallur më parë në kërkim për përndjeken që ushtronte ndaj ish bashkëshortes policia arrestoisot një 41 vjeçar nga Gjirokastra.

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë, në bashkëpunim me shërbimet e DVP Gjirokastër, u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit të shpallur në kërkim D. Sh., 41 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi dyshohet se ka përndjekur ish-bashkëshorten e tij. Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.///

error:
%d bloggers like this: