SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

 Sarandë: I vihet tritol banesës së biznesmenit në qytet, detajet e para (Emri)

Një sasi tritoli ka shpërthyer në murin rrethues të një banese në lagjen nr.1,ne Sarandë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:45 të mëngjesit të sotëm.

Burimet thane se nga shpërthimi ka patur vetëm dëme të vogla materiale. Tritoli i është vënë objektit 3-katësh në pronësi të Lefter Lefterit alias Afez Kulla.

Njoftimi i policisë: 

Më datë 05.12.2022 rreth orës 04:45, në lagjen nr.1, Sarandë, në murin rrethues të banesës së shtetasit L. L, ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse. Si pasojë janë shkaktuar dëme të vogla materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor, për të kryer veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.///

error:
%d bloggers like this: