SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Kandidati i Rithemelimit në Sarandë Ardit Cikuli, ka zhvilluar nje takim ne Shelegar mbremjen e se dieles. PD e konsideron Shelegarin “kështjella e pamposhtur e demokratëve “.

“Edhe 77 ditë nga dita e madhe e 14 majit ku Shelegari dhe të gjitha lagjet e Sarandës do të ndahen përfundimisht nga mizeria 12 vjeçare”-parashikon PD në Sarandë.

Ndërkohë, pritet që “motorët” elektoralë në Sarandë të marrin nga sot një shpejtësi të re: PS me makinerinë gjigande, PD e Rithemelimit dhe së fundi edhe PD e Alibeajt me kandidaturën e “saposhuguruar” në Hotel Tatzati./sarandaNews.al///

error:
%d bloggers like this: