SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

35-vjeçarja me iniciale M.J. është vetëhedhur mbrëmjen e sotme nga kati i 2 i maternitetit në Sarandë së bashku me fëmijën e saj të porsalindur. Dyshohet se 35-vjeçarja vuante nga depresioni.

Si pasojë janë dëmtuar nëna dhe fëmija të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, momentalisht jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.///

error:
%d bloggers like this: