SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Ka nisur procedimi penal per nje 74 vjeçar me akuzen se ka shfrytezur për punë dhe ka dhunuar një14 vjecar.

Lidhur me kete, Polici beri sot te ditur: se” Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë u referuan materialet në Prokurori, për veprën penale “Keqtrajtimi i të miturit”, dhe nisi procedimi penal për shtetasin G. Gj., 74 vjeç, pasi ka bërë kallëzim shtetasja E. Xh. (gazetare), se ky shtetas ka dhunuar dhe ka shfrytëzuar për punë, një shtetas 14 vjeç. Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.”/sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: