SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Një 38 vjeçar, vodhi një shumë parash nga lokali ku punonte.Shpallet në kërkim

Një 38 vjeçar, ne Sarande vodhi një shumë parash nga lokali ku punonte dhe u ‘ zhduk”. Burme nga Saranda thane se 38 vjeçari tani eshte person i shpallur ne kërkim.

.Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurori dhe u shpall në kërkim shtetasi E. A., 33 vjeç, banues në Sarandë, pasi dyshohet se duke shpërdoruar detyrën, ka vjedhur një shumë parash në subjektin në të cilin ishte i punësuar.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.=tha eburimet policoe./saranda News.al///

error:
%d bloggers like this: