SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Sarandë: Një 41 vjeçar nga Markati ndiqet penalisht

Nje 41 vjeçar nga fshati Markat i Bashkise Konispol, po ndiqet penalisht ne gjendje te lire, pasi akuzohet se ka demtuar duke djegur nje sasi drush te nje banori .

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin S. H., 41 vjeç, banues në fshatin Markat, Konispol, pasi dyshohet se ka djegur me zjarr, një sasi drush që e posedonte shtetasi A. A-beri te ditur nje burim Policor./sarandanews.al///

error:
%d bloggers like this: