SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Të gjithë më të motivuar se kurrë, deri në largimin e Edi Ramës!

Ky ka qenë lejtmotivi i takimit të organizuar së fundi në selinë e PD këtu në Sarandë me strukturat e Grupseksionit Nr.1 .

Në fokusin i këtij takimi ka qenë diskutimi i kandidatit për kryebashkiak Ardit Cikuli mbi mbarëvajtjen e fushaten së 14 Majit.

Organizimi i Degës së PD Sarandë për protestën e 11 Shkurtit sikurse bën të ditur Cikuli në faqen e tij në fb, ka qenë gjithashtu një çështje me mjaft interes për përfaqësuesit e strukturave të këtij Grupseksioni (Nr.1)

Kryefjala e takimit sipas Ardit Cikulit është një: “Të gjithë më të motivuar se kurrë,deri në largimin e Edi Ramës!!/sarandaNews.al///

error:
%d bloggers like this: