SARANDANEWS.AL

Lajme nga Saranda News Albania. Saranda Radio transmetim live nga Saranda dhe Ksamil. Lajmi fundit ne Saranda News.Al, Foto dhe Video Livestream

Polakja e dëmtuar rëndë në kokë pasi shkau ne tualetin enje hoteli mesohet se eshte transportuar me urgjencë drejt Tiranës.

Turistja polake që ndodhej me pushime në Sarandë raportohet se u rrëzua në tualet dhe mbeti e plagosur rëndë. Burime për mediat bëjnë me dije se 58-vjeçarja është transportuar fillimisht në urgjencën e spitalit të Sarandës me plagë në kokë.

Mjekët kanë konstatuar hemorragji të brendshme në kokë dhe menjëherë është urdhëruar transportimi i saj me autoambulancë drejt Tiranës për mjekim më të specializuar.///

error:
%d bloggers like this: